Randevu, Hasta Takip, Ödemeler Programı

Randevu Programı

Profesyonel Bir Randevu, Hasta Takip Programı

Kullanımı son derece basitleştirilmiş, gelişmiş bir randevu sistemi. Hızlı randevu ekleyebilme, ve randevu eklerken hastanın geçmiş randevularını, ödemelerini ve notlarını gibi geçmiş seans detaylarını görüntüleyebilme imkanı.

Süper Detaylı Hızlı Raporlar

Rapor alırken personele göre, alınan ödemelere göre, hizmet tiplerine göre belirli tarihler arasında dilediğiniz gibi esnek raporlar oluşturabilme imkanı.

Tüm cihazlara uyumlu ve mobil uygulamalı kullanıcı arabirimleri

Bulut teknolojilerimiz ile sisteme her yerden ve her türlü cihazdan erişin. İster tarayıcıdan, ister kendi logonuzla hazırladığımız klinik içi Android mobil uygulamalarımızdan erişim sağlayın. Her yerden randevularınızı kontrol edin veya yeni randevu oluşturun.

Yeni Randevu, Hasta Geçmişi ve SMS/Email Bildirimleri

Yeni randevu oluşturmak ve randevuya eklenen hastanın geçmişini görüntülemek sadece tek 1 tık ile aynı ekranda yapabileceğiniz bir işlemdir. Yeni randevu ile ilgili SMS ve E-mail bildirimi gönderin. Veya sistem 1 gün öncesi hatırlatma SMS’i ve E-mail göndersin.

Hizmetlere Özel Alanlar Tanımlayabilme

Randevu girerken yapılacak hizmeti seçtiğinizde o hizmete ait özel alan tanımlayarak veri girişi sağlayabilirsiniz. Örn: xxxxx hizmeti -> verilen ilaçlar -> yapılan işlemler veya lazer epilasyon -> atış sayısı -> başlık gibi o hizmete ait özel alanlar.

Google Takvim ile Senkronizasyon

Google Takvim Uygulamasını indirin, telefonunuza veya tabletinize kurun. Web Teknolojisi randevu sistemini Google hesabınıza senkronize ederek tüm randevularınızı Google takvim uygulamasına anında gönderin. Personeliz yeni bir randevu oluşturulduğunda telefonunda yeni randevu uyarısı alsın veya önceki randevularının hatırlatmalarını alsın.

Ücretsiz Güncelleme ve Kurulum

Sonradan şekillenen ihtiyaçlara göre sistemler değiştiğinde, yazılımınızı ücretsiz olarak  güncelleme garantisi ile her zaman güncel kalın.

Ücretsiz Personel Eğitimi

Personellerinize ücretsiz eğitim veriyoruz ve kısa sürede sistemi kullanmaya başlıyorlar. Yazılımımız tamamen kullanıcı dostu olduğundan zorluk derecesi sıfırdır.

Ücretsiz Teknik Destek

Müşterilerimiz her zaman sorunsuz kalsın diye haftanın 7 günü ücretsiz teknik destek ile her zaman yanınızdayız.

 

 

 

Demo Talep Et !